×
Środa, 17.10.2018, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

SYLWIA MARTYKA MISTRZYNIĄ POLSKI MŁODZICZEK

  • 16.06.2015, 11:30
  • Admin TVS
SYLWIA MARTYKA MISTRZYNIĄ POLSKI MŁODZICZEK
W miniony weekend 12-14 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Zapasach Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych.

W miniony weekend 12-14 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim  odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w  Zapasach Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych.W Mistrzostwachklub SOWA Pieszyce w kategorii 57kg reprezentowała utalentowana Sylwia Martyka. Nasza zawodniczka zwyciężyła we wszystkich pojedynkach i zdobyła drugi rok z rzędu złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski Młodziczek. Sylwia w tych zawodach została wybrana najlepszą zawodniczką Mistrzostw ze wzgledu na najlepszą technikę. Wysoki wynik sportowy skutkował powołaniem na zgrupowanie Kadry Polski Juniorek i Młodziczek do Karpacza.

 

Jest to wielki sukces naszego klubu, gdyż dopiero od pięciu lat walczymy na krajowych matach. W ciągu ostatnich 2 tygodni nasi zawodnicy bądź zawodniczki potwierdzili dość wysoki poziom sportowy zdobywając wiele medali na zawodach ogólnopolskich czy regionalnych - Stanisław Warchoł. 

Zarząd ULKS SOWA Pieszyce chciałby Pani Burmistrz Dorocie Koniecznej-Enozel podziękować za wspieranie, bez którego  nasz wyjazd na Mistrzostwa nie doszedłby do skutku

Admin TVS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe