NASI KOLARZE PO IV EDYCJI PUCHARU POLSKI

W dniach 20-21 czerwca 2015 r. zawodnicy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów rywalizowali w IV edycji Pucharu Polski w Tarnowie Podgórnym.

W dniach 20-21 czerwca 2015 r. zawodnicy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów rywalizowali w IV edycji Pucharu Polski w Tarnowie Podgórnym. Drugiego dnia w wyścigu ze startu wspólnego w kategorii juniorek wysokie  4 miejsce tuż obok podium zajęła Sandra Traczyk. W rywalizacji elity kobiet 6 miejsce zajęła Paula Pisarska. W rywalizacji open zwyciężyła Marta Lach z UKS Sokół Kęty. Kolejnym startem była rywalizacja juniorów młodszych i juniorek młodszych. W kobiecej odsłonie Maja Jasionowska zajęła 39 miejsce a zwyciężyła litwinka Rastavskaite Monika z PSK Fortuna Ponavri SVM, w wyścigu panów Michał Pustuła zajął 34 lokatę a 74 był Michał Mroczkowski.

Pierwszego dnia startów odbyły się wyścigi jazdy indywidualnej na czas. W kategorii juniorek 7 miejsce zajęła Sandra Traczyk a 8 Weronika Laszkiewicz. Zwyciężyła Jankiewicz Weronika z LKS Stomil Bełchatów. W rywalizacji elity kobiet 15 miejsce zajęła Paula Pisarska a wygrała Martyna Klekot z Unipol Częstochowa. Wśród juniorów młodszych 28 był Michał Mroczkowski a 52 Michał Pustuła. Zwycięstwo odniósł Papierski Damian UKS Koźminianka Koźminek. Ostatnim startem był wyścig juniorek młodszych. Tutaj Maja Jasionowska zajęła 41 miejsce. Kategorię juniorek młodszych wygrała Jaskulska Marta z LKK Warmia Biskupiec.

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!