×
Środa, 17.10.2018, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

RODZINNY FESTYN Z WOŁOWINĄ SUDECKĄ

  • 3.08.2015, 15:31
  • Admin TVS
RODZINNY FESTYN Z WOŁOWINĄ SUDECKĄ
W niedzielę 2 sierpnia już po raz kolejny w Marianówce, niedaleko Bystrzycy Kłodzkiej odbyła się konferencja oraz rodzinny piknik Klastra Wołowina Sudecka.

W niedzielę 2 sierpnia już po raz kolejny w Marianówce, niedaleko Bystrzycy Kłodzkiej odbyła się konferencja oraz  rodzinny piknik Klastra Wołowina Sudecka.


Admin TVS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 4.08.2015, 21:00
Niemcy prowadzili wypasy w Sudetach, mieli mięso , a przy okazji chronili krajobraz Sudetów przed niekontrolowanym zarastaniem krzakami i drzewami. W ostatnich latach niekontrolowane zarastanie postępuje w zawrotnym tempie z wielką szkodą dla hodowli i turystyki.
Gość
Gość 4.08.2015, 21:00
Niemcy prowadzili wypasy w Sudetach, mieli mięso , a przy okazji chronili krajobraz Sudetów przed niekontrolowanym zarastaniem krzakami i drzewami. W ostatnich latach niekontrolowane zarastanie postępuje w zawrotnym tempie z wielką szkodą dla hodowli j i turystyki.

Pozostałe