×
Czwartek, 18.01.2018, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

II FESTIWAL KRYSTYNY JADNY

  • 8.09.2015, 16:09
  • Admin TVS
II FESTIWAL KRYSTYNY JADNY
17 września już po raz drugi rozpocznie się wielki Festiwal w Szczawnie-Zdroju. Uzdrowisko odwiedzi po raz kolejny Krystyna Janda.

17 września już po raz drugi rozpocznie się wielki Festiwal w Szczawnie-Zdroju. Uzdrowisko odwiedzi po raz kolejny Krystyna Janda. Właśnie imieniem tej artystki nazwano spotkania ze sztuką. ”2 Festiwal Krystyny Jandy w Szczawnie-Zdroju” potrwa do 20 września 2015 r.

Wszystkie cztery dni to również spotkania z filmem. W tym roku nasi goście będą mogli oglądnąć m.in. "Przesłuchanie" w reżyserii Ryszarda Bugajskiego, "W zawieszeniu" , „Zwolnieni z życia” czy „Wróżby kumaka”.

Od pierwszego dnia festiwalu prezentowane będą spektakle teatralne z udziałem Pani Krystyny Jandy oraz aktorów z Teatru Polonia i Och-Teatru takie jak: „Biała Bluzka”, „Ucho, gardło, nóż”,„Czas nas uczy pogody”oraz “Kalina” z Katarzyną Figurą.

Festiwal Krystyny Jandy w Szczawnie-Zdroju, skierowany jest przede wszystkim do kuracjuszy z całej Polski, przebywających w obiektach Spółki „Uzdrowisko Szczawno-Jedlina” S.A., wszystkich mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej, regionu oraz Wrocławia”

 

Admin TVS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe