Czwartek, 13.12.2018, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Produkcja filmowa - wideo/video/ślub/promocja

Witam,

Nazywam się Kamil, pochodzę z Nowej Rudy i zajmuję się produkcją filmową od ponad dwóch lat. Swoje usługi świadczę na terenie dolnegośląska. Jestem w stanie wykonać każdy rodzaj video. Łącznie z ujęciami z powietrza. Jeżeli macie państwo pomysł na film ale brakuje Wam profesjonalnego sprzętu lub wiedzy to zachęcam do skontaktowania się ze mną!

MAŁE BIZNESY / PRZEDSIĘBIORSTWA

Jeżeli są państwo właścicielami małego biznesu lub przedsiębiorstwa oferuje stworzenie unikalnego filmu promocyjnego do umieszczenia na państwa stronie lub w social mediach (Youtube/Facebook/Instagram) Nagram proces produkcyjny, proces przygotowywania wyrobów, czy świadczenia usług przez państwa zakład. Wszystko według państwa wizji. W razie braku pomysłu, służę pomocą przy stworzeniu 'scenariusza'.

WESELA / IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Zdaje sobie sprawę jak szczególny jest to dzień dla młodej pary. Kluczowym zadaniem ekipy filmowej tego dnia jest uchwycenie najpiękniejszych, najbardziej wzruszających momentów, które będą państwo wspominać wiele lat po ślubie. Wszystko podparte klimatyczną muzyką. Oferujemy 2 osobowy zespół kamerzystów. Mamy wolne terminy na rok 2019!

STWORZENIE WIZERUNKU

Wizerunek w sieci staje się coraz ważniejszy w dzisiejszych czasach. Oferuje swoją pomoc również w tym aspekcie. Wykonam zdjęcia placówki, pezentacje danego regionu. Wykonam retusz kolorystyczny. Pomogę stworzyć i prowadzić konta w social mediach.


Moja strona: https://www.kamildeon.com/

Kontakt: kamil.deoniziak@gmail.com (tel: 533004294)

  • TAGI:

Zdjęcia (1)

0,00