Poniedziałek, 25.09.2017, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Agencja pracy Netkadra poszukuje pracowników na stanowisko: tłumacz – praca zdalna

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz       języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna

            Wymagania:

<!--[if !supportLists]-->–                    <!--[endif]-->biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami

<!--[if !supportLists]-->–                    <!--[endif]-->doskonała znajomość języka polskiego

<!--[if !supportLists]-->–                    <!--[endif]-->obsługa komputera (MS Office)

<!--[if !supportLists]-->–                    <!--[endif]-->wykształcenie wyższe

<!--[if !supportLists]-->–                    <!--[endif]-->gotowość do pracy zdalnej

<!--[if !supportLists]-->–                    <!--[endif]-->doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane

            Zakres obowiązków:

<!--[if !supportLists]-->–                    <!--[endif]-->bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,

<!--[if !supportLists]-->–                    <!--[endif]-->korekta językowa gotowych tekstów,

            Oferujemy:

<!--[if !supportLists]-->–                    <!--[endif]-->stabilne warunki zatrudnienia

<!--[if !supportLists]-->–                    <!--[endif]-->umowa o pracę

<!--[if !supportLists]-->–                    <!--[endif]-->możliwość dostoisowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb

            Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

            W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej:             www.netkadra.pl.

składowa 9