Dzisiaj jest czwartek, 2.10.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Kłodzko

GŁOSUJ NA OSOBOWOŚĆ REGIONU

GŁOSUJ NA OSOBOWOŚĆ REGIONU wtorek, 23.09.2014 21:19 Jak co roku podczas Plebiscytu Gospodarczego "Sudeckie Kryształy" Państwo również mogą zagłosować na wybraną przez siebie osobę, która Państwa zdaniem w ciągu minionego roku zasłużyła się najbardziej w rozwój naszego regionu.

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ wtorek, 23.09.2014 12:30 Zatrudnię kierowcę do pracy w transporcie międzynarodowym . Wymagania: - karta kierowcy - aktualne badania - prawo jazdy kat C+E Cv proszę o przesyłanie na adres e-mail: adymkowski@eltus.pl

TELEWIZJA SUDECKA NA ŻYWO

TELEWIZJA SUDECKA NA ŻYWO środa, 10.09.2014 19:34 Wprowadziliśmy udogodnienie dla wszystkich tych, którzy nie są abonentami telewizji cyfrowej VECTRA S.A. Teraz bez problemów na bieżąco możesz oglądać naszą telewizje na wszystkich urządzeniach mobilnych.

DROGA W DZIKOWCU JAK NOWA

DROGA W DZIKOWCU JAK NOWA wtorek, 09.09.2014 16:08 Kto długo czekał i był cierpliwy w końcu się doczekał nowej, równej nawierzchni na drodze w Dzikowcu. A cierpliwość miało już niewielu, bo droga była w tak fatalnym stanie, że praktycznie nie do przejechania, aby nie wpaść w jakąś dziurę.

na bieżąco