Dzisiaj jest sobota, 19.04.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Bielawa

ŚWIĘCONKA W POLSKIEJ TRADYCJI

ŚWIĘCONKA W POLSKIEJ TRADYCJI dzisiaj, 13:25 W całej Polsce na stole wielkanocnym obok mięs i ciast stawia się koszyk ze święconką, drobne różnice wynikają tylko z lokalnych tradycji. Śniadanie wielkanocne rozpoczyna zwyczaj dzielenia się poświęconym jajkiem, podobny w swej formie i symbolice do bożonarodzeniowego łamania się opłatkiem.

NOWE FUNDUSZE NA ŻŁOBEK PUBLICZNY W BIELAWIE

NOWE FUNDUSZE NA ŻŁOBEK PUBLICZNY W BIELAWIE wczoraj, 09:43 Bielawa jako jedyne miasto w powiecie dzierżoniowskim pozyskało fundusze z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ogólnopolskim konkursie ofert na dofinansowanie miejsc żłobkowych. Pieniądze, pokryją koszty funkcjonowania Żłobka Publicznego przy ulicy Gen. Grota Roweckiego

SIATKARSKIE POJEDYNKI NAJLEPSZYCH

SIATKARSKIE POJEDYNKI NAJLEPSZYCH poniedziałek, 14.04.2014 15:48 Na rozegranym 12-tego kwietnia w Bielawie Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej Juniorów zagrały trzy zespoły: Bielawianka Bielawa, Cuprum Lubin oraz Spartakus Jawor, czyli drużyny które prawdopodobnie będą walczyć w przyszłym sezonie o najwyższe pozycje na Dolnym Śląsku.

ROZMOWA Z DR JERZYM TUTAJEM

ROZMOWA Z DR JERZYM TUTAJEM wczoraj, 19:28 Kolejnym gościem w naszym studio jest dr Jerzy Tutaj członek zarządu Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu. Tematem rozmowy jest między innymi Regionalny Program Operacyjny dla Dolnego Śląska na lata 2014 - 2020 r.

na bieżąco