Dzisiaj jest czwartek, 23.10.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Bielawa

POSTAW NA SPRAWDZONY ZESPÓŁ

POSTAW NA SPRAWDZONY ZESPÓŁ przedwczoraj, 01:18 Burmistrz Ryszard Dźwiniel to doświadczony samorządowiec, który od 16 lat zarządza Bielawą. W tym czasie zbudował wokół siebie zespół ludzi będący mieszanką rutyny z młodością oraz doświadczenia z młodzieńczą fantazją.

FRECH TOOLS POLAND - OFICJALNE OTWARCIE

FRECH TOOLS POLAND - OFICJALNE OTWARCIE niedziela, 19.10.2014 23:47 17 października na terenie Bielawskiego Parku Przemysłowego odbyło się oficjalne otwarcie firmy Frech Tools Poland. Jest to międzynarodowy koncern z niemieckim kapitałem, który posiada przedstawicielstwa w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ W BIELAWIE

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ W BIELAWIE środa, 15.10.2014 16:07 Z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej, we wtorek 14 października w bielawskim art inkubatorze, zostały wręczone przez burmistrza miasta, nagrody zasłużonym pracownikom oświaty za ich osiągnięcia i wkład w pracę nad wychowywaniem i kształtowaniem młodych pokoleń.

TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM

TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM wtorek, 14.10.2014 12:43 Bank Zachodni WBK zaprasza do udziału w konkursie grantowym „Tu mieszkam, tu zmieniam”, w ramach którego zostanie sfinansowanych aż 305 pomysłów lokalnych społeczności. W puli nagród jest łącznie kwota 1,5 miliona złotych!

SALA GIMNASTYCZNA JAK NOWA

SALA GIMNASTYCZNA JAK NOWA poniedziałek, 20.10.2014 11:49 Po kilku miesiącach remontu do użytku została oddana sala gimnastyczna przy Gimnazjum nr 1 w Bielawie. Kompleksowo wykonano wszystkie prace remontowe, od nowego oświetlenia poprzez malowanie ścian, aż po przygotowanie na nowo parkietu.

na bieżąco