Dzisiaj jest czwartek, 24.04.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Bielawa

GIMNAZJALIŚCI DO PIÓR

GIMNAZJALIŚCI DO PIÓR wczoraj, 07:52 Blisko 380 tys. uczniów III klas z gimnazjów w całym kraju będzie w środę, czwartek i piątek pisało egzamin gimnazjalny. Pierwszego dnia egzaminu będzie sprawdzana ich wiedza humanistyczna.

ROZMOWA Z DR JERZYM TUTAJEM

ROZMOWA Z DR JERZYM TUTAJEM piątek, 18.04.2014 19:28 Kolejnym gościem w naszym studio jest dr Jerzy Tutaj członek zarządu Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu. Tematem rozmowy jest między innymi Regionalny Program Operacyjny dla Dolnego Śląska na lata 2014 - 2020 r.

NOWE FUNDUSZE NA ŻŁOBEK PUBLICZNY W BIELAWIE

NOWE FUNDUSZE NA ŻŁOBEK PUBLICZNY W BIELAWIE piątek, 18.04.2014 09:43 Bielawa jako jedyne miasto w powiecie dzierżoniowskim pozyskało fundusze z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ogólnopolskim konkursie ofert na dofinansowanie miejsc żłobkowych. Pieniądze, pokryją koszty funkcjonowania Żłobka Publicznego przy ulicy Gen. Grota Roweckiego

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

NIE KUPUJ – ADOPTUJ! przedwczoraj, 18:04 Jeśli myślisz o kupnie czworonoga zastanów się nad innym rozwiązaniem! W schroniskach w całej Polsce jest wiele zwierząt czekających na nowe domy. Możesz uratować życie, pomóc jednocześnie zyskując wiernego przyjaciela.

ŚWIĘCONKA W POLSKIEJ TRADYCJI

ŚWIĘCONKA W POLSKIEJ TRADYCJI sobota, 19.04.2014 13:25 W całej Polsce na stole wielkanocnym obok mięs i ciast stawia się koszyk ze święconką, drobne różnice wynikają tylko z lokalnych tradycji. Śniadanie wielkanocne rozpoczyna zwyczaj dzielenia się poświęconym jajkiem, podobny w swej formie i symbolice do bożonarodzeniowego łamania się opłatkiem.

na bieżąco