Dzisiaj jest niedziela, 3.05.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Bielawa

NATURE & BEAUTY W GALERII BIELAWSKIEJ

NATURE & BEAUTY W GALERII  BIELAWSKIEJ piątek, 17.04.2015 20:57 Zapraszamy do Galerii Bielawskiej na wyjątkowe stoisko z naturalnymi kosmetykami. Nasze produkty posiadają receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie i pochodzą z rejonów Syberii i Bajkału.

KONTROLA AUTOBUSÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

KONTROLA AUTOBUSÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ wtorek, 14.04.2015 15:51 13 kwietnia 2015 r. w Pieszycach oraz Bielawie inspektorzy z kłodzkiego oddziału dolnośląskiej Inspekcji Transportu Drogowego wraz z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie skontrolowali autobusy używane do regularnego przewozu osób.

PLAGA PIJANYCH KIEROWCÓW

PLAGA PIJANYCH KIEROWCÓW czwartek, 30.04.2015 11:09 W ostatnich dniach dzierżoniowscy policjanci zatrzymali kilku kierowców na „podwójnym gazie”. Niestety takie sytuacje w naszym kraju są nagminne. W czasie długiego majowego weekendu policja zapowiada wzmożone kontrole na drogach.

WYGRAJ SUKCES

WYGRAJ SUKCES wtorek, 28.04.2015 13:24 Pieszyckie Centrum Kultury w poniedziałek 27 kwietnia gościło uczestników XX już konkursu piosenki "Wygraj Sukces". Były to kwalifikacje regionalne do których dostało się 40 wykonawców z całego Dolnego Śląska.

REAKTYWACJA BASENU NA OWW SUDETY?

REAKTYWACJA BASENU NA OWW SUDETY? piątek, 17.04.2015 21:50 Na oficjalnej stronie Bielawy czytamy, że "Władze Bielawy rozpoczęły prace na rzecz reaktywacji nieczynnego od kilku lat basenu w pobliżu zbiornika. Jest to obiekt, który niegdyś cieszył się dużą popularnością w okresie letnim, nie tylko wśród mieszkańców Bielawy.

INNOWACYJNY OŚRODEK EDUKACYJNY PRAWIE GOTOWY

INNOWACYJNY OŚRODEK EDUKACYJNY PRAWIE GOTOWY wtorek, 14.04.2015 12:02 Dobiega końca przebudowa byłej hali tkackiej w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie. W obiekcie, który po modernizacji będzie miał zużycie energii bliskie zeru, powstają stanowiska do nauczania budownictwa niskoenergetycznego. Wartość inwestycji prowadzonej przez powiat dzierżo

na bieżąco